Почнемо з основного. Навіщо дітям потрібна якісна середня освіта? Дуже важливо змалку прищепити дитині любов до навчання. Чим раніше ваші діти почнуть здобувати хороші знання, тим краще вони зможуть адаптуватися до життя в майбутньому. А тепер більш конкретно обговоримо, у чому різниця між безкоштовними та платними школами за кордоном? Адже справа не лише у ціні.

Мова навчання

Насамперед основною різницею між приватними та державними школами є мова, якою проходить навчання. Наприклад, у студентів державних шкіл у Польщі навчання проходить лише польською, у школах Франції французькою тощо. Правила приватних шкіл надають вибір програми мовою країни або англійською мовою.

Адаптація дитини до навчального середовища

Статистика свідчить, що іноземних студентів, які у державних школах, сягає 5-7 % всіх учнів. Батьки віддають перевагу приватним вишам, оскільки їхня дитина потрапляє в середовище однодумців та учнів з інших країн, що не дозволяє розгубитися і краще пристосуватися до навчального середовища.

Індивідуальний підхід

Головною перевагою системи освіти у приватних школах є фокусування на розвитку особистісного зростання дитини та впевненості у своїх діях. Тому кількість студентів у класі сягає 8. Таким чином вчитель приділяє максимум уваги кожному учневі. Що ж до державних шкіл, тут кількість учнів набирається у міру їх вступу. Найчастіше 20 та більше студентів. Закономірно, що інформація, яку вчитель доносить школярам, сприймається гірше.

Спеціалізація шкіл

Профільна спеціалізація – це ще одна перевага приватних шкіл. Найчастіше батьки та діти обирають музичні, танцювальні чи театральні напрямки. Основний ухил у таких школах йде на гуманітарні науки та вивчення англійської мови. Закінчивши профільну спеціалізацію, студент продовжує свою освіту за фахом. А за високі успіхи дається можливість отримати стипендію. Таким чином вже змалку у вашої дитини є всі шанси крок за кроком йти до своєї мрії, вивчаючи певну сферу діяльності.

Дозвілля

Завдяки системі навчання у приватних школах дитина розвивається як розумово, а й фізично. Крім занять у класі, діти відвідують різноманітні спортивні, танцювальні та театральні секції двічі на тиждень, починаючи з вокалу та закінчуючи каякінгом. Оцінки за такі уроки не ставляться, але присутність є обов’язковою. За допомогою подібних уроків дитина отримує різнобічний розвиток, який зможе повноцінно вплинути на формування особистості та здоров’я.

Середня освіта – це початок самостійного життя. У цей період важливо закласти найважливіші та корисні знання, з якими дитина сміливо рухатиметься шляхом до дорослого життя, а пізніше зможе застосувати свої навички в роботі. Від якості отриманих знань та інформації залежатиме подальше майбутнє ваших дітей та пристосування до дорослого життя.